• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дитячий садок

/Files/images/dityachiy_sadok/дитячий садочок.JPG

У 1983 році відбулося відкриття дитячого садка у с. Самари під назвою "Ромашка", завідуючою якого була призначена Супрунюк Лідія Адамівна.

В приміщенні садочка працювало дві групи – старша і різновікова.

Перші вихователі – Мороз Валентина Дмитрівна і Чумак Інна Олександрівна. Пізніше вихователя працювали: Козюпа Леся Валентинівна, Сорочук Валентина Іванівна, Протопова Тамара Савеліївна, Євчук Зіна Володимирівна, Чесак Галина Пилипівна.

Музичними керівниками були: Неводнічик Іван Панасович, Петручик Марія Петрівна.

Від дня відкриття і до створення НВК сумлінно працювали: Супрунюк Лідія Адамівна (завідуюча), Баранчук Любов Миколаївна (няня), Назарук Марія Василівна (няня), Штик Ганна Федорівна (няня).

У 1995 році дитячий садок був закритий і створено НВК. При НВК працювала підготовча для школи група з денним перебуванням.

В 2002 році відбулося відкриття дитячого садка при НВК с. Самари в пришкільному інтернаті-гуртожитку, де функціонує і по сьогоднішній день.

На початку була створена в садочку одна група у кількості 15 дітей, потім ще одна, яка вже налічувала 20 дітей, а через два роки відкрита третя група, яка мала у своєму складі 15 діток.На сьогоднішній день в дитячому садку працює три вікові групи:

  • молодша група «Краплинка» - вихователі: Касянчук Галина Пилипівна , Демидюк Тетяна Петрівна.
  • середня група «Капітошка» - вихователі: Штик Софія Олександрівна, Штик Людмила Іванівна.
  • старша група «Білочка» - Старша група «Білочка» - вихователі: Макарук Наталія Анатоліївна, Демидюк Тетяна Петрівна.

Педагогічний колектив складається з п’яти вихователів (що вище названі), музичного керівника (Євтушик Олександр Іванович) та логопеда (Шинкарук Марина Михайлівна).

Очолює педагогічний колектив заступник директора по дошкіллюШтик Людмила Іванівна.

Садочок відвідує 69вихованців. Тут стоворені умови для перебування малят та дошкільнят впродовж усього дня. Режим роботи дитячого садка (з 8.30 до 17.30 год) забезпечує повноцінний і гармонійний розвиток дитини, підготовку до навчання в школі, цікаве дозвілля та гарний відпочинок.

садочок


У садочку до послуг дітей спальні кімнати зі зручними, м'якими ліжечками, групові кімнати з цікавими розвивальними зонами та кімнати особистої гігієни. Центральним місцем групових кімнат є навчальна зона - це зручні столики зі стільцями. Групову кімнату доповнюють розвивальні зони - куточок живої природи, українських символів та ігрове містечко з цікавими розвивальними іграшками.

/Files/images/dityachiy_sadok/дитячий садок.JPG

дитячий садок

В середній групі проводиться гурткова робота "Хореографія" (вихователь: Штик Софія олександрівна).

Так як садочок працює у логіко-математичному напрямі, в цьому напрямі проводяться цікаві заняття з математики: в групах, в природі, а також такий вид заняття, як кухонна математика; розробляються і проводяться різноманітні дидактичні ігри.

Загалом робота проходить на належному рівні (по відгукам батьків вихованців садочка), діти та їхні батьки із задоволенням відвідують дитячий садочок.

дитячий садок

дитячий садок

дитячий садок

дитячий садок

дитячий садок/Files/images/dityachiy_sadok/3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1193